Рубрики
Обзоры

Яким повинен бути дитячий аніматор

аниматоры на детский праздникУ будь-якій іншій професії є підлягає помилятися, вважати себе хорошим фахівцем, талановитим працівником … У дитячих аніматорів такого шансу немає! В останні роки батьки часто влаштовують чадам свята, тому, крім своїх випускних, новорічних ялинок і днів народжень, діти відвідують за рік досить багато розважальних заходів.

Вони закочують очі, демонструючи нудьгу (все це вже багато разів було!), Цинічно підказують текст загадок аніматорам, позіхають під час майстер-класів, розписуючи пряники втретє за два тижні.

Замовники все частіше просять придумати «щось новеньке, так як ВОНИ все вже бачили, їх бульбашками не здивуєш».

Профессиональный аниматор на детский день рождения http://maxking.com.ua/children/223-det-anim/ сделает ваш праздник веселым и интересным!

Так яким же повинен бути сучасний дитячий аніматор?
-Грамотно говорить

Це дуже важливе питання … Хтось не звертає увагу, але парочка невірних наголосів в словах або прохання «ложі сюди» значно псують репутацію. А фраза «Твоє день народження»? Це ж ДЕНЬ! ВІН! ТВІЙ! І ніяк по-іншому.

Сарафанне радіо такого аніматора друзям ніколи не передасть, треба це пам’ятати.

-Правильно Підбирає образ

Є, звичайно, геніальні артисти, які дивно перевтілюються в кого завгодно. Але особисто мені доводилося спостерігати за піратки і примхливими принцесами, які за темпераментом і зовнішніми даними на ці ролі не підходили. Діти, особливо маленькі, не приховують своє розчарування, говорять вголос все, що вони думають.

Досвідчені актори, які вже в силу свого віку не можуть бути супергероями і принцесами, проводять шалено цікаві свята в образах звіздарів, добрих фей, чарівників, мудреців або «бувалих» піратів.

-У Нього гарний костюм і цікавий реквізит

Так, це теж важливо. Діти звертають увагу на деталі (нехай їх буде багато). Посеред програми можуть запитати, чому у пірата звичайні чоботи, а у принцеси на руці «годинник як у мами».

Реквізит — окреме питання. Можна, звичайно, проводити конкурси з побутовими дрібницями, але якщо аніматор використовує яскраві мішки, лабіринти, коробки з сюрпризами, скрині, розсувні декорації, карти і т.д., свято сприймається по-іншому.
передбачливий

Такий аніматор дізнається заздалегідь всі технічні особливості майданчика. Попросить підготувати місце для реквізиту і переодягання. Його хвилює темперамент дітей, присутність на святі дорослих, детальний таймінг заходи.

-Не метушиться

Інакше кажучи, добре готовий до проведення дитячого свята. Такий аніматор приходить заздалегідь, «заряджає» реквізит, перевіряє звук, а під час уявлення не підглядає після кожного конкурсу в сценарій. Ні незручних пауз, вчасно включається музичний супровід, діти ні на секунду не втрачають інтерес до подій.

-Все в міру

Артистичність, це, звичайно, дуже добре. Але іноді діти здригаються від верескливої ​​клоунеси, якій чомусь здається, що вона говорить дуже смішним голосом. На щастя, більшість аніматорів відчувають, який потрібно вибрати темп мови, регулюють гучність і підлаштовуються під настрій дітей. У найталановитіших акторів вже з перших хвилин виходить створити затишний казковий маленький світ у звичайнісінькій квартирі, і це здорово!

-Аккуратен

Це видно в усьому з моменту появи аніматора на порозі. Батьки встигають відчути запах сигарет, побачити неохайну взуття і брудну сумку для реквізиту. Надалі перше враження підтверджується наявністю мятого костюма і звалищем використаного реквізиту в кутку кімнати, яка постійно потрапляє в кадр під час зйомки.

Дрібниці, які, знову ж таки, не продадуть послуги такого фахівця по сарафанне радіо, легко виправити.

-Готов До несподіваних ситуацій

На дитячих святах щось таке постійно відбувається. Хтось раптом громко плачет, ображається, соромиться або, навпаки, не може зосередитися від перезбудження, бігає без зупинки і голосно регоче.

А ще раптово обривається музика, відключається світло, рветься і ламається реквізит, пропадають потрібні предмети. Кількість дітей може виявитися набагато більше, ніж планувалося. Або, навпаки, все розболілися, і свято потрібно провести з двома малюками, і весь ваш продуманий сценарій необхідно замінити на відповідні для такої ситуації завдання.

Як правило, всі вчаться на власних помилках (а це означає, що кілька свят пройшли погано). Все передбачити не можна, але до найпоширенішим форс-мажорних ситуацій краще підготуватися заздалегідь.
багато вміє

Природно, не всі, що я зараз перелічу, повинен вміти кожен дитячий аніматор. Але якщо раптом є якийсь навик, який виділяє такого професіонала з маси інших, це величезний плюс.

Так ось. Потрібно вміти:

добре співати і знати слова дитячих пісень, навіть якщо вони звучать з плюсовою фонограмою
гарно танцювати і знати прості і ефектні рухи не тільки для малюків (топ-топ, хлоп-хлоп), а й для дітей шкільного віку.
Кілька танців-ігор з рухами потрібно мати в запасі і виконувати їх без суєти і плутанини
робити прості трюки з мильними бульбашками
фігрури з куль-ковбасок (твістінг)
проводити різноманітні майстер-класи (нехай це буде саме елементарне декорування предметів, аплікація, виготовлення магнітів, амулетів і т.д.)
показувати міні-спектакль з ляльками-рукавичками
грати на музичних інструментах (дерев’яна флейта, міні-синтезатор, гармошка і т.д)
список нескінченний 🙂

Знаєте інтереси дітей кожного віку

Ось це найважча частина роботи дитячого аніматора. Тільки уявіть! Потрібно подивитися всі серії «Лунтика», «Фіксікі», «Софії Прекрасної», «Гаррі Поттера» і «Володаря Кілець». Знати, що приблизно проходять в кожному класі з різних предметів, вміти користуватися додатками на планшетах і смартфонах не гірше десятирічних дітей.

-почуття, Коли потрібно переключитися

О, це дуже складний момент свята, коли всім, крім аніматора, стає нудно. Діти позіхають і втрачають інтерес до гри, а ведучий продовжує робити все за сценарієм.

Немає однакових дітей, немає і однакових сценаріїв. Те, що з успіхом пройшло годину назад в 4 «А» класі, може виявитися абсолютно провальним в паралельному 4 «Б».

Як правило, досвідчені аніматори тонко відчувають «небезпечний» момент і швидко переключаються на запасні варіанти розважальної програми. Якщо дітей більше захоплює розгадування паролів і головоломки, абсурдно змушувати їх в 10-й раз топтати кульки ногами і кривлятися під музику.
-Совершенствует програму

Це потрібно робити не тільки тому, що діти могли бачити вас в гостях у друзів і запам’ятали всі конкурси слово в слово, хоча в маленьких містах таке буває часто. Доповнювати цікавими сучасними завданнями старі сценарії змушує саме життя: занадто швидко змінюється світ навколо нас, надто великий інформаційний потік ллється на нас і наших дітей.

Комп’ютерні ігри привчили їх до багатозадачності і високого темпу, тому і анімаційні програми потрібно часто переглядати і коригувати з урахуванням цієї реальності.

-Використовує Технічні новинки

Якщо мова про школярів (навіть першокласниках), ви не підете без Селфі. Ну їм же щось потрібно розмістити в соціальних мережах! Повірте, їм буде приємно, якщо і дитячий аніматор на свій телефон зробить кілька знімків з вами і пообіцяє розмістити фото на своїх сторінках Вконтакте і Instagram.

Якщо в програмі використані QR-коди, доповнена реальність чи просто ролики, необхідні для програми, записані на планшет — успіх гарантований. Природно, все потрібно добре продумати, щоб на пошук потрібного файлу не йшло багато часу.

-надає Багато інформаційних матеріалів для замовників

Коли мені телефонують з проханням порадити дитячого аніматора на день народження, я завжди прошу електронну пошту, щоб відправити фотографії або відео, на яких видно, як актор працює з дітьми, як говорить і виглядає. Краще, як то кажуть, один раз побачити. Не варто турбуватися, якщо записи зі свята не дуже хорошої якості. Навпаки, замовники розуміють, що це «жива» зйомка, а не постановочні кадри для реклами послуг, які часто сильно відрізняються від реальності.