Як вибрати ведучого на весілля?

ведущий на свадьбу киев недорогоОсь і настала довгоочікувана мить, коли «пропозицію» зроблено, і дата весілля визначена. Залишилося вибрати сукню, ресторан, звичайно, і ведучого на весілля.
Подбати про вибір ведучого необхідно мінімум за 3 місяці до торжества. Адже професіоналів своєї справи розбирають дуже швидко.
Для початку необхідно визначитися з сумою вашого бюджету. Хочеться відразу відзначити, що люди, які обслуговують вашу весілля (фотографи, оператори, ведучі, ді-джеї та ін.), На їх послуги не варто економити, адже це саме вони складають ваше свято по шматочках в одну красиву незабутню картину.
При виборі тамади варто звернути увагу на його досвід. Найчастіше люди дивляться відгуки в інтернеті, це цілком нормально заглядати на сайти, дізнаватися якомога більше про людину, якій ви довірите проведення свого свята. Найкраще звертатися до того ведучому, якого ви (або ваші хороші знайомі) вже бачили в роботі, і вам сподобалася програма.
Отже, ви зупинилися на кількох претендентах.Теперь необхідно з кожним з них познайомиться і зробити остаточний вибір.

В нашем агентстве самые разные свадебные ведущие http://maxking.com.ua/toaster/wedding-toaster/ которые знают как провести любой праздник!

Перед зустріччю з провідним необхідно підготуватися і скласти список питань:
— Час роботи ведучого (до останнього гостя або у нього обмежений робочий час)
— Можливо, чи продовжити час роботи ведучого і скільки коштує додаткова година
-обсудіть приблизний сценарій весільного вечора
-З’ясувати розмір передоплати
-проводить ведучий викуп
Запитуйте весільного тамаду про все, що вас цікавить і уважно стежте за його реакцією. Якщо людина легко дратується, поводиться зарозуміло, демонструє свою незацікавленість, або навпаки втрачається, затинається, не знає що відповісти — подумайте, адже це тільки попередня зустріч один на один, що ж буде на весіллі, серед 100 гостей! І навпаки, якщо на всі ваші запитання ведучий відповідає легко, доброзичливо, постійно жартує і розташовує до себе з першого погляду — це Ваш чоловік!
На що ще варто звернути увагу при спілкуванні з ведучим:
— Голос, дикція, інтонація. У професійного ведучого гарний голос і правильна дикція. Адже все, що говорить ведучий, ви потім почуєте в своєму весільному фільмі. Таким чином, гаркавий і шепеляві вам не підходять.
— Зовнішність — це важливо. Завжди здорово, коли ваш провідний привабливої ​​зовнішності. Ми вже так влаштовані, що нам приємніше мати справу з симпатичними людьми. Але пам’ятайте, що зовнішність може бути оманлива на перший погляд, і деякі можуть цим вельми успішно користуватися. Загалом, приймайте це до уваги, але не надавайте цьому великого значення.
— Так само слід враховувати вік тамади, освіту і творче минуле.
Попросіть показати вам записи з попередніх заходів. Серед них обов’язково повинні бути весільні торжества. Чим більше записів ви зможете переглянути, тим краще. Ви дізнаєтеся, наскільки людина вміє адаптуватися під різну публіку, наскільки різноманітні його програми. Адже якщо п’ять разів поспіль ви побачите одне і те ж, навряд чи вам захочеться стати шостими …
Важливо, що б провідний вмів реагувати на найменшу зміну атмосфери урочистості, відчувати напрямок його розвитку і домагатися потрібних результатів не дивлячись ні на які форс-мажори. Тільки так можна будь-яке свято зробити справжньою казкою.
І останнє, справжній професіонал не буде нав’язувати вам свої послуги, навпаки, він порадить вам поїздити і поспілкуватися з іншими провідними, так би мовити, для порівняння.
Якщо вам сподобався ведучий, залишайте передоплату і укладайте договір. Це позбавить вас від зайвого головного болю і переживань, що ведучий забув про вас або що завтра на ту ж дату його запросить працювати інший замовник.
Удачі при виборі ведучого і сімейного вам щастя!

×
×

Корзина